Canon FL600mm F5.6

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Canon focusing unit so Canon lens FL600mm F5.6 !
Ako ima zaniterensirani za ovoj mnogu redok objektiv,i koj bi mozele da go platat,neka mi pisat poraka za poveke informacii !
 
Член од
14 ноември 2011
Мислења
144
Поени од реакции
366
Што маунт има чудово и кои адаптери би му биле потребни за работа на Никон Ф, Canon EF, и Сони Е mount?
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Има Canon FD моунт ,имаш адаптери за сите скоро апарати,а можеш и самиот маунт да го смениш
--- надополнето: 10 октомври 2012 во 09:30 ---
Има Canon FD моунт ,имаш адаптери за сите скоро апарати,а можеш и самиот маунт да го смениш
еве ти за nikon :http://www.reklama5.mk/Details.aspx?ad=537374
 

Kajgana Shop

На врв Bottom