Canon FD 70-210mm f4

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Canon fd 70-210mm f4 -во топ состојба ,не гребнат !
тел.070 282 515
 

Kajgana Shop

На врв Bottom