Canon EFS 55-250mm f/4.0-5.6 IS II

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.093
Продам Canon EFS 55-250mm f/4.0-5.6 IS II во одлична состојба, сочуван, без гребнатинка. Одличен зум објектив, со врвни перформанси, за супер цена.
image.jpeg


9.000 мкд.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom