Canon EF 50mm f/1.8 II

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Canon EF 50mm 1.8 II во топ состојба ,како нов ,не гребнат !
тел.070 282 515
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
162
Зошто го продаваш? Супер објектив е.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
162
Нарачав од Дубаи да ми донесат. Ако не се снајдат ке ти се јавам :)
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
додека прашувате зашто се продава,дали го користела баба и тн. објективот веќе се продаде !:pos:
--- надополнето: 11 ноември 2013 во 15:57 ---
ПРОДАДЕНО !
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.910
Поени од реакции
31.249
додека прашувате зашто се продава,дали го користела баба и тн. објективот веќе се продаде !:pos:
--- надополнето: 11 ноември 2013 во 15:57 ---
ПРОДАДЕНО !
и јас многу брзо го дадов мојот 50 на 1,8 добри се и приступачни
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
10.625
Поени од реакции
24.008
Па претежно нема фотограф што не го сака објективов, па логично е што толку брзо сте го продале :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom