Canon 40D

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 август 2011
Мислења
90
Поени од реакции
20
Се продава тело Canon 40D со ~25K окинувања<br />(треба да се провери за точно), во одлична состојба (чуван пазен мазен)<br />Цена :150Evra (можна е замена со доплата)<br /><br />
<br />
<br />
<br />
<br/>

Send from my ONE TOUCH using Tapatalk
 
Член од
24 август 2011
Мислења
90
Поени од реакции
20
само тело 8500ден
тело + 50mm F1.8 11500ден
 
Член од
24 август 2011
Мислења
90
Поени од реакции
20
само тело 8000ден
тело + 50мм f1.8 11000ден
 
Член од
24 август 2011
Мислења
90
Поени од реакции
20
Можна е замена, за блиц за Canon(yongnuo, Canon Speedlite) Пишите што имате.
 
Член од
24 август 2011
Мислења
90
Поени од реакции
20
продадено, може да се затвори темата
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom