Call of Duty 4: Modern Warfare

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.703
Поени од реакции
2.351
Играва ја свртив истиот ден ко ја зедов.
ЛУДНИЦИИ !!!!
Се е прекрасно склопено во можеби најдобрата игра што сум ја играл во животов.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Во multiplayer играта е многу добра. Исто тако и предходните COD.
 

STARTER

Urbana ninja
Член од
31 август 2007
Мислења
904
Поени од реакции
40
Ја играв во multiplayer и многу ми се допадна, се качуваат левели и со со убиства се добиваат бонуси како радар, повикај air strike или хеликоптер
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Да ве поштедам од маките...
ОД сега нема да барате крак туку ќе барате No/CD patch...тоа не е илегално.
Иди на www.gameburnworld.com и пиши на search

Иначе...супер оптимизација,јака графика, интересна "приказна" , луд гејмплеј но се тоа паѓа во вода бидејќи е ПРЕКРАТКА!
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Веке кога сме кај тоа, посети ги и:

www.gamecopyworld.com
www.megagames.com

Бај д веј, користењето на кракови е различно сфатено од луѓето. Мислам дека тоа треба да е дозволено, освен за оние кракови кои се како bypass за програмите за кои е потребно оригинални лиценци.


Некој да не знае кракирани сервери?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Хмм мене ми текнува на CoD 2 дека само идеш во мултиплеерот и бараш сервери..
Повеќето не барaa valid licence key
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
271
Еден збор КРАТКО!!Не ми е јасно зошто толку ја напраиле кратка,ја завршив за 4 дена :( Прекраток гејмплеј (6-7 саати).
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.476
Поени од реакции
208
Еден збор КРАТКО!!Не ми е јасно зошто толку ја напраиле кратка,ја завршив за 4 дена :( Прекраток гејмплеј (6-7 саати).
Абе што ви е на сите. Сеа не знам за хербес ама ако играте на најлесно се разбира дека ќе ја завршите за ден ама стајте ветеран па да видите што се вика игра убава и плус ќе нема после јуриши
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Го изиграв денес демото и стварно е супер.Дефинитивно ќе си ја купам.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.476
Поени од реакции
208
Iako e vo segasno vreme sepak e zakon.
Па баш дека е во сегашно време играва е закон. Имаш ова не знам како да го кажам убао ама неограничени идеи за тоа како ќе се војува и слично, а додека во 2 светска играта се базира на факти од историјата и плус во новава имаш поголем број на оружја и тоа модерни.
 
Член од
30 декември 2005
Мислења
114
Поени од реакции
0
Igrava e OK nemam zborovi no problemot e vo toa sto e kratka trae okolu 5 sat za da ja svrtis cela igra - pa ke razmislam 2 pati pred da ja kupam -osven ako igras online
 

Kajgana Shop

На врв Bottom