Bunny Hop и Matrix Jump на Counter Strike 1.6

ep1c fa1L.

Бепеткец =S
Член од
2 август 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
Иначе:
HighJump: 255.3
LadderJump: 274.1
LadderBhop: 193.9
CountJump: 260.0
WeirdJump: 266.8
DropBhop: 254.4
BhopJump: 246.1

Mwahhh...xD
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
9
Член од
14 август 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
banyhop mi e naj carsko zas pro sum za toa a isto taka i za matrix
 
Член од
14 август 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
C4 be nobb

a da stais nekoe klipce

Цитат:
Напишано од Fabullous_178
Ама обична бомба или Ц4...ај кажујте одма и да одам да пробуам...C4


koj saka da mu pokazam kao se prai matrix neka me add na msn toni_17_junior@live.com :D povelete decinja

Иначе:
HighJump: 255.3
LadderJump: 274.1
LadderBhop: 193.9
CountJump: 260.0
WeirdJump: 266.8
DropBhop: 254.4
BhopJump: 246.1
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
C4 да не касниш една светлосна година ?

па дечиња вика ...
 
Член од
30 август 2009
Мислења
542
Поени од реакции
176
Има многу деца што Bunny Hop i Matrix Jump не ги разликуваат им имам објаснувано ама џабе е ИНАТ...ме нервираат

:toe::toe::toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom