Bundesliga 2020/2021

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.476
Поени од реакции
11.189
Wowowowo пораз во второ коло, после 30 и кусур меча без пораз, прв пораз во 2020 и после 120 минути пред некој ден во Суперкупот - каква космичка правда
:pos::pos::pos:

Дрвењето ќе трае до крајот на финале ЛШ 2020/2021. Ти како фанче на Јунајтед може само да завидуваш.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
38.972
Поени од реакции
76.469
Шамарањево на Баерн е космичка правда за дрвењето од Стелт што го трпиме изминативме месец дена. Браво Хофенхајм!
И Пепе ќе дадеше гол за Хофенхајм денеска :sneaky:
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.476
Поени од реакции
11.189
Meltdown на бившиот навивач на Челзи, зел да навива за Хофенхајм ццц
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
1.677
Поени од реакции
3.110
Значи тука се одржувало масовното букаке врз Стелт? Имав проблеми да ја најдам темава поради прејаката лига...
 
На врв Bottom