Bundesliga 2020/2021

Член од
12 декември 2007
Мислења
4.229
Поени од реакции
7.733
После зошто Дортмунд не бил озбилен конкурент :icon_lol: Инста модел за тренер. Кај Баерн тој лудиот доктор којзнае што го храни Горецка, некоја кравја плацента пак, си лапа стероиди за појадок...за 3 месеца 20 кила мускулна маса и после трчал 120 минути без престан, е ќе трча.
 

Igorcemk

Само Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
10.143
Поени од реакции
12.476
Дортмунд знае да прави добри трансфери. Верувам дека мотивацијата на играчите уште толку ќе порасне. Освен на топлите браќа меѓу нив можеби.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.476
Поени од реакции
11.189
ФК Купи-Продај тоне во Аугсбург.
РИП сезона 2020/2021.
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
802
Поени од реакции
931
Член од
23 август 2010
Мислења
31.772
Поени од реакции
76.512
Какви куртони Баерн :facepalm: Лежи играчон на Хофенхајм овие гол даваат :facepalm:
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.476
Поени од реакции
11.189
Какви куртони Баерн :facepalm: Лежи играчон на Хофенхајм овие гол даваат :facepalm:
Слеп си или?
Буквално после 3 паса дадоа гол, да не сакаш да ја исфрлат топката во аут? Плус сам се повреди.

Не се бламирај.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
31.772
Поени од реакции
76.512
Слеп си или?
Буквално после 3 паса дадоа гол, да не сакаш да ја исфрлат топката во аут? Плус сам се повреди.

Не се бламирај.
Еве ти и сеа исти кур, аууу какви дебили станале... Ќе ме натераат да ги мразам а никад никој не сум мразел освен Јувентус.

Хофенхајм можеше 40 гола да даде у прво, озонска дупка има позади Баерн.
 
Член од
21 јули 2018
Мислења
2.395
Поени од реакции
4.721
Каков ќотек :pos: ....што е посмешно судијата онака апла очигледни фалој не му судеше на Хофенхајм неколку пати.....Крамарич мајстор:icon_lol:...му го дупна голот буквално
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
38.980
Поени од реакции
76.480
ФК Купи-Продај тоне во Аугсбург.
РИП сезона 2020/2021.
Рано е бе, тоа што Аугсбург и Хофенхајм имаат 2 од 2 не значи дека Баерн и Дортмунд не може да ги стигнат, уште многу има во сезонава да се игра
 
На врв Bottom