Bundesliga 2020/2021

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.600
Поени од реакции
20.895
According to Bild, Jadon #Sancho showed up late for the team meeting yesterday before the game against FC #Barcelona.

According to @WDRaktuell, #Sancho was also missing during breakfast with the team and during training.

@Дембеле?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
31.442
Поени од реакции
74.699
Hahaha sto sve iznapromasija Baern denes, znaci ova i da sakas ne mozes da go izreziras, a kamoli da go izvedes na teren. Onaka faking nemoguce, 4567 pati izlegoa 1 vs 1 so golmanot, 5 stativi pogodija, uste 50038272 sansi imaa, ne mo gu ce...
 

Igorcemk

Само Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
9.995
Поени од реакции
12.226
Ne e samo do Kovac i dobro e sto odma se vide.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
 
Член од
16 август 2019
Мислења
59
Поени од реакции
90
Колку брзаа Мехенгладбах додека имаа 1:1 последните минути како да е катастрофа бод со Баерн, во ла лига тимовите бротив барса и реал задржуваат време на 0:0 уште од прва минута
 
Член од
5 март 2018
Мислења
7.677
Поени од реакции
6.777
Овој шо го даде голот за Вердер интересен играч, знае често пати да даде некој еврогол
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
38.476
Поени од реакции
75.312
Играчиште беше на ФМ Рашица, добро е што е и ИРЛ покажува квалитети, се надевам ќе ги изгуби во вториот дел од сезоната накај март негде :D
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.403
Поени од реакции
11.081
Види ги овие ботовите, Кутињо даде 2 еврогола, земале за Рашица ми докажуваат, ебате беља.
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
31.823
Поени од реакции
79.873
Види ги овие ботовите, Кутињо даде 2 еврогола, земале за Рашица ми докажуваат, ебате беља.
Вториот му е јак, мангупски да кажам, третиот трејдмарк му е, 70% од головите му се такви :D
 

Igorcemk

Само Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
9.995
Поени од реакции
12.226
Види ги овие ботовите, Кутињо даде 2 еврогола, земале за Рашица ми докажуваат, ебате беља.
Абе за 28м ЕУР плата редно е да покаже нешто, до сега не ја заслужи платата.
 

Igorcemk

Само Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
9.995
Поени од реакции
12.226
Нибел со тотален блек аут ќе го утепа Гaчинович.

Автоматски споено мислење:
 
На врв Bottom