BonusCard - виртуелен паричник со картички за попуст.

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.819
Поени од реакции
5.004

Случајно ми се појави ова како реклама.
Android и IOS aпликација со кој пластичните картици од многу продавници ви се во еден мобилен уред и со тоа практично пластичните картички може да ги заборавите во фиока, повеќе нема да ви се потребни.

Убава идеа ама кој знае колку би заживеала кај нас и кој знае дали може да се најде опција некако да се користи и за кредитните и дебитни картички при плаќање.

Чекам мислења од многу вас членови на форумов а доколку некој има од креаторите нека пише па да може тука да даваме критики и совети за подобрување на апликацијава.

Ако некој смета дека не за тука оваа тема нека реагира и модератори и администратори нека ја преместат кај што мислат дека е соодветно.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.594
Поени од реакции
3.163
Во Тинекс викаат дека не работела. А и во некои други маркети.

Синеплекс, Нептун и Веро ги нема на апликацијата.
 
Последно уредено:
На врв Bottom