BMX.

Член од
20 јули 2018
Мислења
11
Поени од реакции
7
Момци има некој што вози BMX тука? Нема буквално ни една продавница во ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. Каде што може да се купат делови за BMX. Ако има некој што вози тука може ли да каже од каде купува делови? Имаме прашано возачи и они купуваат од Грција делови ор RideOn. Можеби грешка сум и има некоја продавница во Мк??
 
На врв Bottom