Besplatni aplikacii za TV film i serii

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.150
Поени од реакции
33.000
Nema potreba[DOUBLEPOST=1540317091][/DOUBLEPOST]Lol mislev kaj mene e otvorena

Okej

Ta
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
46
Поени од реакции
15
Gledalica i milversite (srpski prevod)[DOUBLEPOST=1541334586][/DOUBLEPOST]Набројав страни а не апликации sorry
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.859
Поени од реакции
6.998
Коди е најдобар ако знаеш како да го подесиш со активни додатоци кој некој ги ажурираат често.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.859
Поени од реакции
6.998
Stremio за гледање филмови. Барем во Македонија може да се користи слободно. Германија и слични држави кај што има закон за не користење нелегално содржини т.е торенти не го користете мислам дека содржината е торент фајлови.

Постои за Android исто може и на Windows. За други оперативни системи не знам.
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.524
Поени од реакции
908
Ја имам Kodi на Smart Апаратот, ама појма си немам да го подесам...
Ај некој ден ако вака сум слободен ќе гледам да го наштелувам, само некој нека ми пише како што.
Android е 7.1.2 и апаратот е рутнат.
Апаратот не го рутнав јас, туку сега скоро случајно видов дека бил рутнат. Тоа сигурно фабрички така, друг начин нема.
 

0nline

ЕУ и Нато Антифашист
Член од
8 јануари 2012
Мислења
103
Поени од реакции
58
LiveNetTv
Cinema Hd
E-doctor Iptv
FreeFlix HQ
Genius Stream
Swift Stream
RedBox Tv
TvTapPro
XxxIptv
Titanium Tv
UkMovNow

Ако ти се гледа филм од скај англија, пушти го на Мх плеер, преку Ску Го ќе видиш што се дава на програмата. Спушти го преводот. Ако знаеш кога почнал филмот, наштелувај го одприлика на која секунда е сред филм( со дигитрон ресметај и внеси подтоци) , да разберат и гостите. И то. Уживај во филмови. Исто е со германски скај пакет или италијански пакет.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.859
Поени од реакции
6.998
Ја имам Kodi на Smart Апаратот, ама појма си немам да го подесам...
Ај некој ден ако вака сум слободен ќе гледам да го наштелувам, само некој нека ми пише како што.
Android е 7.1.2 и апаратот е рутнат.
Апаратот не го рутнав јас, туку сега скоро случајно видов дека бил рутнат. Тоа сигурно фабрички така, друг начин нема.
Јас имам на Windows 10 лаптоп Kodi на кој инсталирав Balkan Green build и има филмови, има серии, телевизија за гледање. Самиот буилд има се подесено за преводи, адони за филмови и серии и адони за тв канали.
Следи го упатствово од видеово и така инсталирај го
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.524
Поени од реакции
908
Јас имам на Windows 10 лаптоп Kodi на кој инсталирав Balkan Green build и има филмови, има серии, телевизија за гледање. Самиот буилд има се подесено за преводи, адони за филмови и серии и адони за тв канали.
Следи го упатствово од видеово и така инсталирај го
Истото може и на Смарт Апарат така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom