Batery grip за Canon

Член од
21 мај 2009
Мислења
141
Поени од реакции
29
Продам Meike 550D за Canon, го продавам бидејќи прејдов на full frame па не ми врши работа. Грипот е сочуван максимално, нема никакви гребаници, чуван е како бубрег во лој. Цена: 3200 денари
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom