Barclays Premier League - Season 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема за следната сезона?


  • Вкупно гласачи
    83
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Фрос, Фрос имаше времиња кога Манчестер беше поим за Ливерпул и тоа е факт. ама, на жалост тие времиња завршија. Сега е време кога не играте Лига на шампиони и преплаќате фудбалери за да дојдат кај Вас. Чан, Лалалан и Марковиќ се играчини сите до еден, не дека и манчестер купува готови продукти низ историјата.
Се дешава да не играш една година ЛШ. И Баерн не играше една година ЛШ па види каков лет нагоре имаа. Лошото е ако запливаш во сивилото а дали ќе биде така ќе видиме по сезонава.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Пријави ги постовите :)
Пријавени си се пред пола саат, слабо реакција.
Лелеее извини Рики ако се навредиии ,ајде сеа ке го сменам постот во кој му се обратив на членот со зборот ‘‘ливерглушец‘‘
Поентата ми е, у темава никад не сум навредил ниеден фан на ниедна основа, што и да се десило. Еве што се дешава по една пораз од друга страна, читај ги само муабетите, сите се свртени директно према фановите, не према клубот. Па после некој ќе каже "ти си ваков, ти си таков". У прашање се принципи, кој на што гаѓа. Ако не го соглеаш тоа, нема што да праиме муабет.
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.757
Поени од реакции
20.464
Фрос, Фрос имаше времиња кога Манчестер беше поим за Ливерпул и тоа е факт. ама, на жалост тие времиња завршија. Сега е време кога не играте Лига на шампиони и преплаќате фудбалери за да дојдат кај Вас. Чан, Лалалан и Марковиќ се играчини сите до еден, не дека и манчестер купува готови продукти низ историјата.
Браво после една сезона донесе ваков заклучот. Ти си вонземјанин :cuc:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Ај бе не го нервирајте Рики треба тема за ЛШ да отвара!
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Шо има веза дали у темава или у темата за фантази или ЛМС на пример. Ако е правило нека важи за секаде. :)
Убаво си се информирав на почеток дека правилото важи само за у темава. Сигурно нема ја да одредувам кај да важи, си се држам до правилата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Пријавени си се пред пола саат, слабо реакција.

Поентата ми е, у темава никад не сум навредил ниеден фан на ниедна основа, што и да се десило. Еве што се дешава по една пораз од друга страна, читај ги само муабетите, сите се свртени директно према фановите, не према клубот. Па после некој ќе каже "ти си ваков, ти си таков". У прашање се принципи, кој на што гаѓа. Ако не го соглеаш тоа, нема што да праиме муабет.
Нема реакција затоа што сум од телефон, немам пријави таму, знаеш :) ако се логира Пеџа нека брише, ако не, јас утре.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Пријавени си се пред пола саат, слабо реакција.

Поентата ми е, у темава никад не сум навредил ниеден фан на ниедна основа, што и да се десило. Еве што се дешава по една пораз од друга страна, читај ги само муабетите, сите се свртени директно према фановите, не према клубот. Па после некој ќе каже "ти си ваков, ти си таков". У прашање се принципи, кој на што гаѓа. Ако не го соглеаш тоа, нема што да праиме муабет.
па ти кажав де , штом ТИ толку се навреди што јас сум го рекол тој членот "ливерглушец" ке сменам ,не е проблем(y)

Ти не си
ливерглушец?
Ооооо извини што те навредив
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.004
Поени од реакции
57.043
Шо има веза дали у темава или у темата за фантази или ЛМС на пример. Ако е правило нека важи за секаде. :)
СЕ ОБВРЗУВАТЕ ДЕКА НЕМА:
- Да ги навредувате клубовите за кои навиваат нашите корисници.


Абе вие во темава 300 глупости си изнакажавте едни на други, па сега за едно зборче сте се фатиле... чудни луѓе.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.563
Убаво си се информирав на почеток дека правилото важи само за у темава. Сигурно нема ја да одредувам кај да важи, си се држам до правилата.
Рики глупо е малце бе. Ај јас овде нема да пишам ништо за тебе како навивач на Ливерпул, а во темата за фантази ќе пишам Ливерглушец или не знам што и тоа тебе помалце ќе те навреди? Јас не користам воопшто вакви термини и не пишав ништо вечерва на пример, ама бар за навреди треба да важат во секоја тема. :)
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.305
Поени од реакции
10.314
Рики со среќа во животот,глеј да не останеш без влажни зошто кај пенис ќе го сместиме морето на плоштад.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.004
Поени од реакции
57.043
Па мораше ли баш за мене да е наменета ? (n)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom