Barclays Premier League - Season 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема за следната сезона?


  • Вкупно гласачи
    83
Статус
Затворена за нови мислења.

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.315
Поени од реакции
34.155
А јас не сфаќам оти имате потреба од надгледување на темава? Стига известување за секој пост така? Па ептен често се постира по темиве, едноставно само рифреш и готово...
 
Член од
21 јули 2011
Мислења
1.315
Поени од реакции
3.191
Иам изгасено ја да не ми стигаат известувања за нови мислења во теми, затоа :)
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.396
Поени од реакции
13.549
А јас не сфаќам оти имате потреба од надгледување на темава? Стига известување за секој пост така? Па ептен често се постира по темиве, едноставно само рифреш и готово...
Конечно нешто паметно од тебе, а сега рифреш мавни. :D
 
R

red.devil

Гостин
Аха сигурно баш така ја вежбале на тренинг. :coffee: :cuc:

Те заебавам, ја гледав а така ти пишав зошто беше скратено првото видео.
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.430
Reporter: What do you make of Samir Nasri's retirement from international football?

Deschamps: How do you retire from a non- existent job?

:pos::pos:
Аууу ваков return ни Федерер у најбољи дани не даваше. Nasri has been goldenshowered:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom