Barclays Premier League Season 2013 - 2014

Кој ќе ја освои Премиер Лигата?


  • Вкупно гласачи
    289
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.813
Поени од реакции
3.604
Ќе јадам ли бан ако го кажам мислењето моментално за Челзи после утакмицава со Норвич ?? Пеџа,Фросе вие сте модератори одбрана очекувам од вас и дозвола воедно :):)
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
29.052
Поени од реакции
71.439
Зависи колку пријави ќе има и колку „молби“ ќе стигнат по ПП.
@Ilumious што викаш? :D
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
3.999
Поени од реакции
10.731
Poslednive dve godini se otkorna od trofei specijalniov

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.363
Поени од реакции
11.725
Топџии што не кажувате вакви работи? Сеа гледам на алфа ќе сте го потпишувале Рио Фердинанд.
Честито нов играч, па да правиме трампа
Рио кај вас - Вилшир кај нас :D
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.430
Ќе јадам ли бан ако го кажам мислењето моментално за Челзи после утакмицава со Норвич ?? Пеџа,Фросе вие сте модератори одбрана очекувам од вас и дозвола воедно :):)
Еве мене нека ме банираат само стаи го истиот коментар од ФБ. пак да урлам и тука за реакциите.)
 

Донев

Модератор
Член од
9 мај 2008
Мислења
29.735
Поени од реакции
41.376
Нека го стави ај, да видиме. Ве боли, знам. Ама тоа е...
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.790
Поени од реакции
2.597
Поумрен тим од Челзи нема да има
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
3.999
Поени од реакции
10.731
Топџии што не кажувате вакви работи? Сеа гледам на алфа ќе сте го потпишувале Рио Фердинанд.
Честито нов играч, па да правиме трампа
Рио кај вас - Вилшир кај нас :D
Samo Sanogo-Rio trampa,Rio ne dava da se davaat golovi I nasiot ne dava :D

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.197
Поени од реакции
9.578
Нели не го биваше Вилшер? Од кај па сега наеднаш го сакате?
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
16.987
Поени од реакции
34.235
Нели не го биваше Вилшер? Од кај па сега наеднаш го сакате?
Коа си седмо место стануваш очаен и во главата ти се ствараат илузии. Од искуство зборам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom