Barclays Premier League 2010/2011

Кој ќе биде шампион во сезоната 2010/11 во Barclays Premier League?


  • Вкупно гласачи
    472
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Не им одговара на Манчестер, Челзи, Арсенал веројатно играта што ја играат Бирмингем и тоа е : )))
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.674
Поени од реакции
11.033
Стварно бе, како не ја видоа раката на жигич и офсајдот каде пливаа 3ца играчи на бирмингем, сестрите да им ги ебам на цела федерација!
Ама ако...ем непоразени сеуште, ем чекориме кон 19та титула...

GLORY!!
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Стварно бе, како не ја видоа раката на жигич и офсајдот каде пливаа 3ца играчи на бирмингем, сестрите да им ги ебам на цела федерација!
Ама ако...ем непоразени сеуште, ем чекориме кон 19та титула...

GLORY!!
Забораи да спомнеш зошто Џерард му асистираше на Дрогба лани за голот. :back:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.674
Поени од реакции
11.033
Забораи да спомнеш зошто Џерард му асистираше на Дрогба лани за голот. :back:
По тоа лани за мене жерард е најобична пичка смрдена!
Нивниот комплекс на неосвојување титула дури постои светов ги направи такви...затоа ќе си гледаат и ќе плачат како други освојуваат, а они не.

Од друга страна пак, господ гледа, па на челзи квалификации за лш не им бегаат годинава : )))

Поздрав од врвот...
 
A

apidrone

Гостин
По тоа лани за мене жерард е најобична пичка смрдена!
Нивниот комплекс на неосвојување титула дури постои светов ги направи такви...затоа ќе си гледаат и ќе плачат како други освојуваат, а они не.

Од друга страна пак, господ гледа, па на челзи квалификации за лш не им бегаат годинава : )))

Поздрав од врвот...
Ништо чудно ни до таму да не стигнат :pos:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Поздрав од врвот хејтери, поздравче.До Стиви Џи најголемо :back:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Не поздравува Стиви секоја утакмица, не дека не, ама џабе му испаѓа.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Радувајте се додека можете!!! Да не ве поздрави и Стиви наскоро!!!
Ќе не поздрави ваљда, со пуштање на Арсенал и Шити да ги победат, дека 20 бода сте зад нас ...:S А да, најди си го третиот гол на Митко на јутјуб, да не го барам јас.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Стварно бе, како не ја видоа раката на жигич и офсајдот каде пливаа 3ца играчи на бирмингем, сестрите да им ги ебам на цела федерација!
Ама ако...ем непоразени сеуште, ем чекориме кон 19та титула...

GLORY!!
хах...како прво рака од жигич имаше и тука си во право, а како второ да те прашам кај виде и кој го виде дека беше во офсајд?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom