Baram Rabota - 27 godisen decko.

Член од
19 ноември 2022
Мислења
2
Поени од реакции
8
Zdravo na site, baram rabota, imam 27 godinu od Kumanovo.
Rabotno iskustvo imam kako shanker edna godina, vo termalift kako mehanicar edna godina, draxlmailer 6 meseci i 2 meseci vo Arc Avtomoto.
Baram nekoja rabota so ograniziran prevoz od Kumanovo, ili rabotata da bidne vo Kumanovo.
Moze i na dnevnica znaci ne se sramam od bilo koja rabota.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.296
Поени од реакции
4.632
A sto si ti grofica ili grof ?
Не се замарај сите овде мислат дека, се најпаметни, најкреативни, се знаат и имаат смисла за хумор. Ги викаат на други места тролови и идиоти. Али они си знаат стварно што се. :) Затоа зборувај во живо да им се смееш а тие да се стануваат модри.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
2.906
Поени од реакции
1.858
Ако стоиш добро со Англиски, пиши ПП, може ќе можам да ти помогнам. Поздрав
 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
883
Поени од реакции
2.547
Како не ви е срам да се смеете на маката на друг... безобразие невидено... јзк... се што имаме не е вечно.. така да знаете.
 
Член од
19 ноември 2022
Мислења
2
Поени од реакции
8
Ако го смениме редоследот на зборовите, насловот добива ново значење :
Baram 27 godisen decko - za rabota.
Drugar nemoj ti mnogu da baras da ne naides na toa sto ne treba.Nemoj posle da vikas koj ga ugasi svetlo, ne pametuj mnogo.Ne te stiti ni lazniot nickname ni tastaturata, taka da zamisli se prvo pred da kazes nesto deka nekoj moze da dojde do tebe budalo ni edna.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.137
Поени од реакции
26.974
Zdravo na site, baram rabota, imam 27 godinu od Kumanovo.
Rabotno iskustvo imam kako shanker edna godina, vo termalift kako mehanicar edna godina, draxlmailer 6 meseci i 2 meseci vo Arc Avtomoto.
Baram nekoja rabota so ograniziran prevoz od Kumanovo, ili rabotata da bidne vo Kumanovo.
Moze i na dnevnica znaci ne se sramam od bilo koja rabota.
Тука имаш активни огласи за работа, листај и следи.

Чисто информативно, дел ги ставаат за пријавување на конкретен работник, кога ќе се јавиш, фразата "огласот е пополнет" да не те разочарува. :)
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
10.399
Поени од реакции
29.963
Барај на скопско подрачје. Чим си работел во Термалифт скоро и да нема шанса да не најдеш работа за механичар во Скопје.

Еве од пред 5 дена оглас.

 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.207
Поени од реакции
7.724
Zdravo na site, baram rabota, imam 27 godinu od Kumanovo.
Rabotno iskustvo imam kako shanker edna godina, vo termalift kako mehanicar edna godina, draxlmailer 6 meseci i 2 meseci vo Arc Avtomoto.
Baram nekoja rabota so ograniziran prevoz od Kumanovo, ili rabotata da bidne vo Kumanovo.
Moze i na dnevnica znaci ne se sramam od bilo koja rabota.
Освен да прелисташ по страниве што се (вработување, најдиработа, пазар3 реклама5 и по групи на социјални мрежи) не можам повеќе да ти помогнам, за жал.
Овакви глупи коментари ко погорниве тролови, батали ги. Нема полошо од такви фаци што се ситат на туѓа мака.

Со среќа друже, трпение и упорност, ќе најдеш сигурен сум :)
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.172
Поени од реакции
3.274
Во зоната во фабриките во Илинцен, Скопје сите имаат организиран превоз и храна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom