ATP тенис - општа дискусија

Дискусија во форумот 'Тенис' започната од Anonymus1, 1 јуни 2005.

 1. L00d10

  L00d10

  Член од:
  24 октомври 2014
  Мислења:
  1.944
  Допаѓања:
  1.086
  Jotovski i Deari ke dojdat i ke gi tepaat Struff i Herbert i ostali ~50 rank teniseri :D
   
 2. The King of Clay

  The King of Clay Модератор

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.744
  Допаѓања:
  3.051
  Од Охрид сум брат и моментално сум тука. Дел од времето сум и во Скопје, но како и да е и двата града се баш најодалечени од Струмица. :(
  И јас сум исто така презадоволен од Софија, кога бев за четвртфиналињата 2017 платив 40 лева, средна категорија.

  Бев и во Барселона 2018, таму платив посолено, 71 евро беше најефтината карта. Но како и да е, вредно до секој цент. :)
   
  На MacedoniaTimeless му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: