ATP тенис - општа дискусија

Дискусија во форумот 'Тенис' започната од Anonymus1, 1 јуни 2005.

 1. Syn

  Syn ^ Фабричка грешка

  Член од:
  23 декември 2007
  Мислења:
  23.845
  Допаѓања:
  21.385
  ja mislam deka drugo topce ne smee da bide na teren, a ovoj odma udri so vtoroto, kolku sto znam takvi bea pravilata, u polufinaleto u london sea zverev prekina poen zasto na edno od decava im ispadna topceto u sred poen, pa cela sala go svirese :)
   
 2. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  27.196
  Допаѓања:
  57.347
  Не е регуларен поенот ама ај дека егзибиција па му пројде финтата.
   
  На MacedoniaTimeless му/ѝ се допаѓа ова.
 3. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.661
  Допаѓања:
  7.360
  Ник сака само тој да биде интересен. Шо убо го попи.
   
  На Kasabian му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.961
  Допаѓања:
  7.934
 5. ManUtdChampions

  ManUtdChampions Lleyton Hewitt

  Член од:
  5 февруари 2009
  Мислења:
  28.441
  Допаѓања:
  32.569
  Ќе отворам јас утре. :)
   
  На The King of Clay и Löwe им се допаѓа ова.
 6. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  27.196
  Допаѓања:
  57.347
  Последно уредено: 11 јануари 2019 во 03:21
  На MacedoniaTimeless му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ManUtdChampions

  ManUtdChampions Lleyton Hewitt

  Член од:
  5 февруари 2009
  Мислења:
  28.441
  Допаѓања:
  32.569
  Знам дека каснам малце, ама ќе ја средам до вечер обавезно. :D
   
 8. mpkbvrati

  mpkbvrati

  Член од:
  вторник
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Andy Murray :( ;( ;(
   
  На MacedoniaTimeless му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: