Apple - Eпл

Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Ti ima nesto za drugo za otvaras tema ili da pisuvas, se za apple deka se katastrofa sekoj si ima razlicen vkus dali ke go zbrise ili ne ic ne se zamaram, kako tebe se glea dosadno tie i bez vrska pisuvas samo ili otvaraj bar za tehnologija, mozes 1.000.000 temi da otvaras a ne samo za Apple. Tv,monitori, sto ja znam imas eden ton
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Ti ima nesto za drugo za otvaras tema ili da pisuvas, se za apple deka se katastrofa sekoj si ima razlicen vkus dali ke go zbrise ili ne ic ne se zamaram, kako tebe se glea dosadno tie i bez vrska pisuvas samo ili otvaraj bar za tehnologija, mozes 1.000.000 temi da otvaras a ne samo za Apple. Tv,monitori, sto ja znam imas eden ton
И на други форуми ја има но со друг ник. Истото што го пеави тука, го прави и таму. Трол 10-та класа.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
и лош публицитет е добар публицитет
се додека се зборува за iphone дали добро или лошо ќе се продаваат телефоните
гајле им е на apple, немаат веќе идеи, ама се додека успеваат да креираат hype за нивните уреди ќе им оди бизнисот
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Епл беше добар до времето на Стив Џобс. После тоа пропаѓаат од ден во ден.
 
Член од
14 октомври 2018
Мислења
346
Поени од реакции
424
и лош публицитет е добар публицитет
се додека се зборува за iphone дали добро или лошо ќе се продаваат телефоните
гајле им е на apple, немаат веќе идеи, ама се додека успеваат да креираат hype за нивните уреди ќе им оди бизнисот
Ништо не е вечно. Кој би рекол на времето дека ќе станат минорни Нокиа ли Моторола.
Така и овие, на hype може да се возат уште време, после ако не понудат нешто ново ќе потонат. А тенденцијата е таква, зад Samsung и Huawei со тендениција да ги надминат и другите Кинези, Xiaоmi, Oppo, Vivo...


 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom