Android корисници (проблеми, прашања, совети)

Член од
11 јули 2014
Мислења
1.091
Поени од реакции
315
Spušti "SD card recover " i skeniraj ja kartičkata ili so čitač(40 denari e na Aliekspres) ili preku Usb kabel. ke ti izvadi sve što si brišel a ne e prezapišano na toj del id kartičkata
Најдов СД кард читач ама на повеќето програми што ги инсталирав, ми ги покажва фајловите дека ги најде ама за да ги вратам ми бара пари.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.904
Поени од реакции
14.596
Spušti gi so torenti.

Da vidam koga ke se vratam doma imam eden mislam deka e besplaten, pa ke ti puštam link[DOUBLEPOST=1481310292][/DOUBLEPOST]
Најдов СД кард читач ама на повеќето програми што ги инсталирав, ми ги покажва фајловите дека ги најде ама за да ги вратам ми бара пари.
Јас го имам овој програм, ама не се сеќавам дали ми е спуштен со торенти или е фри верзија. Пробај

https://www.cardrecovery.com/
 
Последно уредено:
I

INFECTED

Гостин
Дечки, некоја програма за поврзување два андроиди без интернет? На пример гледаш филм на едниот а го слушаш звукот и на двата (преку слушалки) преку блутот или нешто слично.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Дали некој знае дали се исти стаклата на Моторола XT1069 и XT1068?Никој не знае да ми каже, а дебилине од али експрес не враќаат
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
Elephone S8 мислење за овој телефон?
13 MP задна камера, 8 MP предна камера, 6 GB RAM, 5,5 инчи.
Цената на телефонот е околу 250 долари.
Другар ми користи Elephone S2 и е презадоволен од него. Ни бавен, ни сецкање, ништо. Има 2GB RAM, 13 MP задна камера. А го купи 7000 илјади пред околу 9 месеци.
Сега ова не да правам маркетинг ама ме интересира така чисто дали има некој искуство со овие телефони. И што мислите за телефонот погоре Elephone S8 има добри карактеристики и цената е околу 250 долари.[DOUBLEPOST=1481837674][/DOUBLEPOST]Elephone S8 мислење за овој телефон?
13 MP задна камера, 8 MP предна камера, 6 GB RAM, 5,5 инчи.
Цената на телефонот е околу 250 долари.
Другар ми користи Elephone S2 и е презадоволен од него. Ни бавен, ни сецкање, ништо. Има 2GB RAM, 13 MP задна камера. А го купи 7000 илјади пред околу 9 месеци.
Сега ова не да правам маркетинг ама ме интересира така чисто дали има некој искуство со овие телефони. И што мислите за телефонот погоре Elephone S8 има добри карактеристики и цената е околу 250 долари.
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Dali ima nekoj drug tuka sto ima problem so najnoviot update na viber?

Na koj i kontakt da kliknam za da pisam, avtomatski me nosi kaj drug, t.e. site kontakti me prenasocuvaat kon eden.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Мислење за LG K4?
Тешко ѓубре имам користено кратко време инаку на татко ми е, екренот ОК,звукот слаб , баговит андроид и нема проксимити сензор а тоа е важно и слаба внатрешна меморија. За ваков буџет подобро со мала доплата земи ХТЦ 550 или самсунг Ј3 горе/долу мала доплата мислам.


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Dali ima nekoj drug tuka sto ima problem so najnoviot update na viber?

Na koj i kontakt da kliknam za da pisam, avtomatski me nosi kaj drug, t.e. site kontakti me prenasocuvaat kon eden.
Деинсталирај и рестартирај телефонот и почекај за еден час време и пак инсталирај Вибер втора причина види дали си селектирал Група контакти тоа деселектирај.



Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 
Член од
21 мај 2016
Мислења
100
Поени од реакции
146
Zdravo ke ve zamolam dokolku sakate da se registrirate na ovoj link ve molam http://surveynoticias.com/p232635 nekoj velat se zarabotuvalo realni pari pa eve da probam za sekoj registriran link mi dava 100 poeni... mi treba pomos da soberam poveke,na edna ip adresa moze samo 1 da se registrira na protugalski e dokolku ne razbirate eve vi kako mozete da prevedete http://prntscr.com/dm6q7v, dokolku navistina se zarabotuva ke napravam tutorjal i ke vi pokazam, fala nogu pozdrav
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Дечки, имам Huawei G8 и огромна желба само со swipe да го отклучувам. Но, не ми дозволува. Ја пробав "финтата" со 5 пати погрешен pattern, но кај мене до бесконечност можеш погрешен да внесуваш, ништо не се случува. Помош :)
Screenshot_2016-12-28-13-00-45.png
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Дечки, некоја програма за поврзување два андроиди без интернет? На пример гледаш филм на едниот а го слушаш звукот и на двата (преку слушалки) преку блутот или нешто слично.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Probaj so AmpMe.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom