and welcome to the Veselinova

Член од
28 мај 2009
Мислења
3.371
Поени од реакции
3.964
ajde ma kaj si? demek nekes da se opneme?
Ako se opnete ima da bides pocesten so edno spektakularno video na YT:D odma ke ti napise edna odiseja:LOL:[DOUBLEPOST=1409001580][/DOUBLEPOST]Ја предизвикувам Веселинова да се полее со врела кофа вода ...Ајде преземиго предизвикот :ROFLMAO:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom