and welcome to the Veselinova

Член од
28 мај 2009
Мислења
3.371
Поени од реакции
3.964
Јас мислам дека ти со душа ја чекаш да си дојде, па да се обидеш нешто.... Толку си преокупиран со девојчето, што ептен „сумљиво“ станува :LOL:
fetis mi e , se palam na takvi zatoa sum ko manijak :love: edvaj cekam da dojde:D
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.129
Поени од реакции
3.685
Весне кај си ма жива си, те снема кога ќе слушнеме нешто ново од тебе 2 години поминаа :(
 
Член од
3 мај 2011
Мислења
32
Поени од реакции
37
Кој ти е крив тебе што незнаеш германски? Јас? Не пријателе. За мене беше предизвик да научам друг јазик освен македонскиов. Ич не ме пречекувајте. Не ни сакам. Само да си кажам дека се враќам
И македонскиов не ти оди нешто најдобро:))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom