Amazon (официјална тема)

  • Креатор на темата Гоццццце
  • Време на започнување
Член од
20 октомври 2020
Мислења
251
Поени од реакции
101
За тие што нарачувале веќе од амазон, како може да се намали или избегне шипингот ? (дали преку промо кодови или др. начини)
Kога пробав да ја купам книгава, книгата е скоро ~10$, a шипингот е 30$ :eek:. (разбирам шипинг, но ова е лудост)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.873
Поени од реакции
5.350
За тие што нарачувале веќе од амазон, како може да се намали или избегне шипингот ? (дали преку промо кодови или др. начини)
Kога пробав да ја купам книгава, книгата е скоро ~10$, a шипингот е 30$ :eek:. (разбирам шипинг, но ова е лудост)
Види тука
 

Kajgana Shop

На врв Bottom