Alfa Romeo 1.9 jtd 2006

Член од
17 септември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ме интересира мислење за Alfa Romeo 147jtd 2006
Значи пред се барам искуства од сопственици на овој модел на возила.
Ме интересира која им се слабости , а кој предности како се со потрошна итн..
 
Член од
25 февруари 2019
Мислења
97
Поени од реакции
39
Ме интересира мислење за Alfa Romeo 147jtd 2006
Значи пред се барам искуства од сопственици на овој модел на возила.
Ме интересира која им се слабости , а кој предности како се со потрошна итн..
Постави го прашањето на
Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили
 
На врв Bottom