Air Pump 6 volt

Дискусија во форумот 'Наука и технологија' започната од Pepsi man, 21 април 2017.

 1. Pepsi man

  Pepsi man

  Член од:
  21 април 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Каде можам да најдам 6 волтни air pump-и во Скопје? И колку коштаат?
   
 2. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.015
  Допаѓања:
  4.930
  12В има, ама кажи за што ти е, каква карактеристика, слика...
   

Сподели преку: