Adobe Photoshop, Premiere Pro и After Effects линк за симнување

Член од
24 јануари 2015
Мислења
18
Поени од реакции
1
Здраво. Може некој да ми даде линк за да симнам Adobe Photoshop, Premiere Pro и After Effects кракувани? :)
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.071
Поени од реакции
4.440
Пишав и во темата Видео монтажа и обработка но никој не ми одговори па ајде и овде ќе пишам

Ако некој знае добар торент со Adobe Premiere најнова верзија нека прати линк во порака.
 
Член од
21 октомври 2011
Мислења
1.331
Поени од реакции
1.344
Симни си пробна верзија од сајтот на adobe и после само активирај ја со активаторите на x-force.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.071
Поени од реакции
4.440
Симни си пробна верзија од сајтот на adobe и после само активирај ја со активаторите на x-force.
Ајде да пробам ова, ако е добро вака ќе симнам и Photoshop :)
 
На врв Bottom