Acapulco

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104


Ја гледате ли оваа серија.. знам дека е шпанска серија, но сепак не е како другите (барем според мене).. за оние кои не се гледале ни една епизода ќе кажам дека пред се е тинејџерска, а не како другите шпански глупости.. Очекувам коментари..
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
многу добра серија сите женски во серијава ми се ставени во пријатели на мајспејс
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
инаку серијава има 200 епизоди и последната завршува со свадба на Херман и Минерва :helou:
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
инаку серијава пред се ја следам заради женските :je:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Смири се energichen, и научи се конечно да не го цепкаш во милион постови тоа што имаш да го кажеш.

Серијава е катастрофална и дебилна. И дете од 10 години ќе сфати дека е полна глупост.
Еден период ја гледав, околу 10-тина епизоди, бидејќи мислев дека е занимлива ама се откажав.

:nenene:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Zakon e serijata. I mene mnogu mi se dopaga. Ja gledam samo poradi zenskite. Premnogu se hot. Pozdrav
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Дебилно, дебилно и предебилно... немам други зборови... За женските според мене може се ТОП, али можам да гледам триста пати подобро и пожешки на интернет или на друг филм :vozbud:Срање со еден збор. Вкупно има мислам 195 еп.
 
Ј

јовица11

Гостин
Najdebilnata serija koja vo momentov ide u MK.Nemam sto drugo da kazam,a toa deka ne e slicna ko drugite spanski serii:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom