ABA Fantasy лига

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.262
Поени од реакции
6.902
По колку тимови може да правиме? ја сеа за сеа иам 2
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.842
Поени од реакции
15.992
По колку тимови може да правиме? ја сеа за сеа иам 2
Tи ли си flix888? :D или за друга лига се збори тука, оти во темата за АБА остаив јас име на лига и пас(Kajgana Forum pass kajgana), има во неа 15 екипи моментално.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.262
Поени од реакции
6.902
Tи ли си flix888? :D или за друга лига се збори тука, оти во темата за АБА остаив јас име на лига и пас(Kajgana Forum pass kajgana), има во неа 15 екипи моментално.
E нее,ти си :D Ти како си?
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.262
Поени од реакции
6.902
По првото коло,прв е flix888(односно јас) со 125 поени(173 место сум иначе). Втор е radnaskelA89 со 110. Трет е Mkd! со 104 поени :)
--- надополнето: 1 октомври 2012 во 09:20 ---
п.с. ја се извинуам,ама некако и мојот 2 тим(Фени) го пикнав у лигата. Начин да излезам??
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.842
Поени од реакции
15.992
По првото коло,прв е flix888(односно јас) со 125 поени(173 место сум иначе). Втор е radnaskelA89 со 110. Трет е Mkd! со 104 поени :)

п.с. ја се извинуам,ама некако и мојот 2 тим(Фени) го пикнав у лигата. Начин да излезам??
Ќе те избркам јас:icon_mrgr: ..мислам ако сакаш кажи, фер да е .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom