A1 Телевизија повторно на тв екраните

Дали ви фали А1 телевизија


  • Вкупно гласачи
    329
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.890
Поени од реакции
7.569
Член од
16 март 2019
Мислења
3.122
Поени од реакции
4.922
Велија на Фејсбук во живо кажува за во затвор како бил :icon_lol:

Кој бе нормален гледа во живо видео при имајќи Јутјуб?
Ova e prvoto video ili uste ke ima ? Ako ima uste spodeli gi na temava
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.890
Поени од реакции
7.569
Moze Velija Ramkovski povtorno ke ja otvori A1 Телевизија inaku toj Facebook profil izgleda e istiot od prethodno sto se najavuvase povtorno otvaranje na A1 TV LINK
На стари години ли ќе тера бизнис? Забегал со паметот во затвор. Погледни што све збори што праел ќе ти биде јасно.

Дури и 90% од вработените што му биле во А1 заборавија дека постои Велија.
 
Последно уредено:
Член од
16 март 2019
Мислења
3.122
Поени од реакции
4.922
На стари години ли ќе тера бизнис? Забегал со паметот во затвор. Погледни што све збори што праел ќе ти биде јасно.

Дури и 90% од вработените што му биле во А1 заборавија дека постои Велија.
Raskazuva za denovite vo zatvorot Inaku dokolku ja otvori A1 Телевизија odlicno ke bide iako ima godini sepak za buznis nikogas ne e docna so dobri plati ke vraboti novinari prezenteri i se sto e potrebno za televizijata

 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.890
Поени од реакции
7.569
Raskazuva za denovite vo zatvorot Inaku dokolku ja otvori A1 Телевизија odlicno ke bide iako ima godini sepak za buznis nikogas ne e docna so dobri plati ke vraboti novinari prezenteri i se sto e potrebno za televizijata

7 години во затвор бил, апстинирал од било каков бизнис што би значело дека нема човекот пари за да отвара телевизија а не па добри плати да дава. Помина времето на А1 била некогаш гледана тв, создавала богата програма, се создавало весници, списанија, смоки и заврши тој филм кој нема продолжение.

Еден Хедис проба да се враќа и кај е сега таа фирма ја снема, неможеше една цела година добро да опстои.
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.122
Поени од реакции
4.922
7 години во затвор бил, апстинирал од било каков бизнис што би значело дека нема човекот пари за да отвара телевизија а не па добри плати да дава. Помина времето на А1 била некогаш гледана тв, создавала богата програма, се создавало весници, списанија, смоки и заврши тој филм кој нема продолжение.

Еден Хедис проба да се враќа и кај е сега таа фирма ја снема, неможеше една цела година добро да опстои.
Kako i da e ako ja otvori povtorno A1 Телевизија odlicno ke bide BESE VO SEKOJ POGLED PRODUKCISKI NAJAKA TV VO MKD I TREBA POVTORNO DA SE OTVORI ( dali ke se otvori i koga vremeto ke kaze )
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.890
Поени од реакции
7.569
Со ваков памет ли ќе отвара телевизија?
Објави каде повикува да се сподели и придружат луѓето.

Пишал
И Кувајт не може со нас.
Ни Швајцарија не може со нас :facepalm:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom