Aпел за помош

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
31.062
Поени од реакции
38.823
АПЕЛ ЗА ПОМОШ

До сите хумани луѓе:
Благоје Аневски од Валандово, денес ја изгуби битката со ракот после долго лекување во Германија.
Потребна е финансиска помош за да се врати во родното место и да може достојно да го испратиме во вечниот дом. Преносот ќе чини околу 6000 евра.
СМЕТКА ЗА ДОНАЦИИ:
200-0025467929-98 Стопанска банка
Тереза Зајкова
Првомајска 29, Валандово

Ви благодариме за хуманоста!


Немам никаков линк, но можам да ви гарантирам дека не е никаква лажна објава. Фала уште еднаш на сите што ќе донираат.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom