Aбе Врчак, несреќо една :)

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.286
Поени од реакции
45.760
Да се потсетиме уште еднаш колку е чкарт човеков :)...па вака ли бе ке стануваме Тимберленд бе чедо :)

 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:подобра е од врчак песнава...
п.с. станавме исти ко Планета Паинер:kesa:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
На позајмица е земен ритамот. На 12 месеци.
Од сигурни извори!
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Овај, Јован Јованов, Елвир, Тони, Ламбе, се мислат Џастин Тимбрлејк и компанија...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: VeS

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Станале мајстори во работата...како го испекле занаетот:)
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Овај, Јован Јованов, Елвир, Тони, Ламбе, се мислат Џастин Тимбрлејк и компанија...

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:готово крај...умрев од смеа...
така е ..Македонските следбеници на Џастин и таму компанија:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Овај, Јован Јованов, Елвир, Тони, Ламбе, се мислат Џастин Тимбрлејк и компанија...
Ко ти велев ние да бидиме Џи Јунит... ти не. Сега нека ни земаат муштерии!
Ајде побрзо набилдај се(стигни ме:cigarce:)), па ќе одиме на солариум да оцрниме. Ќе купиме хамери и таман ќе бидеме. :icon_cool
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.637
Поени од реакции
5.317
Да се потсетиме уште еднаш колку е чкарт човеков :)...па вака ли бе ке стануваме Тимберленд бе чедо :)
Пејо.. Не ми е ниту малку чудно кога се работи за Врчак и овие Панчо ДНК,бледа копија на комерцијалата во САД...Чудно би ми било ако ми дадеш оригинал траки на оваа тајфа, кои не се копија..Од прва до последна диплени траки..Врчак и ДНК се плагијатори со ТАПИЈА!
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Овај, Јован Јованов, Елвир, Тони, Ламбе, се мислат Џастин Тимбрлејк и компанија...
Да не го заборавиме и вистинскиот балкански Џастин Тимберлејк, Адријан Гаџа,и тој им се придружува на горенаведените мајстори :pos2:
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
:vozbud:Овој Врчак , типов ај шо се мисли Тимберлејк овој оној и голема ѕвезда се прајт(или мислит дек се прајт) чоеков немат шо слушам со саати каснел по настапи па пеел 1-2 песни се надринквел малце и магла фаќал.

А Јован Јованов шо го спомнавте е него си го поштовам, не дека кој знајт какви песни прајт или којзнајт колку добар пеач е туку зато шо чоекон си напрај свое студио пишит пејт песни едноставно си прајт пари и ич qr не го болит за нишо. :D
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
:vozbud:Овој Врчак , типов ај шо се мисли Тимберлејк овој оној и голема ѕвезда се прајт(или мислит дек се прајт) чоеков немат шо слушам со саати каснел по настапи па пеел 1-2 песни се надринквел малце и магла фаќал.

А Јован Јованов шо го спомнавте е него си го поштовам, не дека кој знајт какви песни прајт или којзнајт колку добар пеач е туку зато шо чоекон си напрај свое студио пишит пејт песни едноставно си прајт пари и ич qr не го болит за нишо. :D
Песни исти како на Врчак:)
Копија до копија.А за неговите квалитети, надалеку е познато:)
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
:vozbud:Овој Врчак , типов ај шо се мисли Тимберлејк овој оној и голема ѕвезда се прајт(или мислит дек се прајт)
Врчак е Тимбаленд, не ми прај вакви грешки :pos:
Ај штом го спомнав човекот


:tv:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom