5 причини зашто да купите Караван кола! И најубави модели до 4000 евра

Член од
29 септември 2015
Мислења
243
Поени од реакции
323
Јас нажалост ќе се откажам од темава. Бидејќи немам можност да ја модерирам и свесен сум дека ќе отиде во тотално погрешен правец па ќе се ставаат ковчези, гранки и дрва бидејќи на некој тоа му е интересно.

Наредните 4 теми за аутоматик менувачи, 3 тема за лоши мотори, 4тема за грешки секојдневни во возење и како да се поправат, 5 тема за најлоши предници кај возила и совети итн. ги имам но нажалост нема да ги објавам бидејќи свесен сум кај ќе отидат темиве и се ќе стане партал.

Член сум 4 години, но сум имал малку мислења и тоа беше проблемот според кој не сум имал можност да станам модератор на темата. Не се лутам и Ја разбирам администрацијата. Ако тоа им е правило.

Но, јас начин не гледам друг, знаејќи што ќе се случи и пред да ја пишам оваа тема, дека ќе се најде еден да пишува глупости, безпритоа и да го прочита насловот.

Она што видов е дека стварно има дечки кои водат права дискусија и мислат пред да напишат нешто, но нажалост еден-празноглавец ќе почне со упропастување на темата и мешање, и кога за нив нема начин да се тргнат, излишно е да се трудиме да направиме убави теми.

Темите кои ми се спремни и кои бев во план да ги објавувам на 2 недели, нажалост нема да ги објавам.

Ќе се потрудам да ги преведам и да одат на грчкиот форум, бидејќи мислам дека таму се води поубава дискусија и членот ќој ќе објави си има контрола на темата. А и народов е друг.
Има здрава дискусија па ќе научам и јас нешто дополнително сигурно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom