3ka ili 4ka

Член од
28 септември 2012
Мислења
7.230
Поени од реакции
15.306
Е кај беше пред 10 години кога учев школо уште. На полугодие се дешаваше по 7-8 кеца да имам, со тешка мака ги правев двојки. 3ки и 4ки последен пат имав во основно. :(
 
На врв Bottom