24 Teлевизија

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Толку знаат тие што се вработени таму...мислам на операторите кој го дадоа тој одговор...како можи да не реемитуваат спортски канали и вести...
Оф Топик малце: -Кога сме кај вестите и информативните канали...дали ја има CNN?
 
Член од
2 ноември 2009
Мислења
126
Поени од реакции
49
Иако на Миленко не му верувам многу но сликата за каналот 24 вести станува појасна по ова шоу на Канал 5 со избрканите новинари на 24 вести....погледнете на овој линк:
http://www.youtube.com/watch?v=WEiK45LPhDg
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Иако на Миленко не му верувам многу но сликата за каналот 24 вести станува појасна по ова шоу на Канал 5 со избрканите новинари на 24 вести....погледнете на овој линк:
http://www.youtube.com/watch?v=WEiK45LPhDg
Тие само бараа некој кој ќе сака да каже јавно за нивната мака. Миленко им излезе во пресрет.
Инаку избрканите направија и песна
 
Член од
11 декември 2011
Мислења
4
Поени од реакции
0
jas se obidov tema da napravam za podrska na novinarive ama administratorot ja izbrisa izgleda :))))

deckive na face imaat ogromna podrska mislam deka treba da im ja dademe i tuka. jas sum sestra na eden od izbrkanite i veruvajte epten se golemi sto namesto da kukaat si zapejaa i taka im udrija samar na iskvarenite gazdi :))))

ua za site so se fupe fupe za da zadrzat foteljiiiii !!!!!

BRAVO ZA DECKITE :cuc:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
jas se obidov tema da napravam za podrska na novinarive ama administratorot ja izbrisa izgleda :))))

deckive na face imaat ogromna podrska mislam deka treba da im ja dademe i tuka. jas sum sestra na eden od izbrkanite i veruvajte epten se golemi sto namesto da kukaat si zapejaa i taka im udrija samar na iskvarenite gazdi :))))

ua za site so se fupe fupe za da zadrzat foteljiiiii !!!!!

BRAVO ZA DECKITE :cuc:
Абе сега се сите заедно во маката....ама кај и да е за 3-4 години ќе видиш како голем дел од нив ќе подвиткаат кичма.(така беше со редакцијата на весникот Време,на чело со Мери Јордановска)
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.442
Поени од реакции
20.190
уште да даваа имиња на документарците што ги пуштаат супер ќе беше !!!
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
уште да даваа имиња на документарците што ги пуштаат супер ќе беше !!!
Па, јас како што можам да видам, на повеќето документарци го пиши насловот, т.е го имаш на лентата над вестите.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
Сега ретко даваат документарци ,почесто даваат видеа како оние од јутјуб што се со природа со скиање ,бордање ....
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.442
Поени од реакции
20.190
е незнам кој се тие видеа ,како се викаат инаку би ти дал линкови
најчесто на тие видеа имаше дабстеп музика :icon_mrgr:
хаха па затоа и ги барам видеата , заради музиката :D
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
хаха па затоа и ги барам видеата , заради музиката :D
e oва видео го даваа пред некој ден баш го начекав додека чекав вести да почнат:D

можеби и не беше баш ова видео ,ама слично беше а музиката беше истата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom