24ч храна Скопје

Член од
22 јануари 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Кажете некои места за храна во Скопје што работат 24ч. Единствени што ги знам се Ла Делишс на партизанска и Хамза донер на железничка
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
1.900
Поени од реакции
2.416
Кажете некои места за храна во Скопје што работат 24ч. Единствени што ги знам се Ла Делишс на партизанска и Хамза донер на железничка
Силбо во Дебар Маало и Бисер, секој ден освен недела.
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.052
Поени од реакции
4.026
Кажете некои места за храна во Скопје што работат 24ч. Единствени што ги знам се Ла Делишс на партизанска и Хамза донер на железничка
Gala Kujna kaj Hilton taa sto e
Автоматски споено мислење:

Силбо во Дебар Маало и Бисер, секој ден освен недела.
Nedela otvaraat 22:00 vecerta
 

Kajgana Shop

На врв Bottom