1TV.mk (национална и интернет телевизија)

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Штета шо ќе попари од лажење...инаку и мене ме интересира како ваков кретен има добиено брдо пари да ги фрла низ прозор, пошо најавата за "програмава" гласи: "од маргините до врвот".
Да се заокружи празничново уништување со интервјуто на муртињо на ден на дочек на нова година.

FB_IMG_1546524713226.jpg
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Штета шо ќе попари од лажење...инаку и мене ме интересира како ваков кретен има добиено брдо пари да ги фрла низ прозор, пошо најавата за "програмава" гласи: "од маргините до врвот".
Да се заокружи празничново уништување со интервјуто на муртињо на ден на дочек на нова година.

Прегледај го приврзокот 202420
сигурно има добро газе и добро пуше. како инаку ќе зарботи овој пари.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.885
Поени од реакции
14.366
Што е со позадинава од Чикаго или од кај и да е?
 
K

kicodarker

Гостин
Стварно бе модератор, што се наапа толку па уште и предупредувања некои гледам си ми пуштил. Што па Чомовски да не го прозивам тука, па не ми доликувало, да ме знаеш какво долно човече сум, све ќе ти биде јасно. :icon_lol:
Абе го знајш малското правило, чија што е топката тој ќе кажи што да се игра, никогаш не лежи и не е голман. Така и авторот на темата се повикува на тоа право.

Еве во скриншот еден таков кој штеди килобајти на серверите од форумов.[DOUBLEPOST=1546543759][/DOUBLEPOST]https://youtu.be/daT1gZPMoMY?t=863

Чомовски ко пензионер во градски се турка, валјда ги загинал апчињата за реума.

(колку да не е оф топик мислењево)
 

Attachments

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Водителкава на фотките на инста не ми личи на она што го гледам вака на тв. Ај петте кила шминка настрана, али којзнае што алатки и фотошопи си прават на тие сликите, тоталка непрепознатлива ми е.
Мене на Инстаграм Нина ми е убава али вака на емисијава кога ја гледам некако мислењето ми се смени. Денешниве млади девојки премногу шминка и пудри ставаат.[DOUBLEPOST=1546548410][/DOUBLEPOST]
Што е со позадинава од Чикаго или од кај и да е?
Стварно сега приметувам со позадината кај Боки најавава. :facepalm:
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Не знам шо толку попаѓавте на задницата, коа у предницава има шо да се види....која е оваа естетика, овој кловновски стил у кој нешто со стап меѓу нозе глуми нашминкан тореадор со ботокси напикани у секој ќош. Купиле на ангро, цела редакција, некои наочари со дебели рамки и се замишљаат дека се на насловна на Vogue.

...и се одрав од хејтање, ама ме боли к...прееска на вртење, не можев да не застанам, оној другион травестит ја коментираше Ременска со позитивни критики :facepalm: ....не ме ј*** жити све...понехаризматично, љуто, исфрустрирано, нескладно чоече не памтам дека иам видено по екраниве уште од времињата кога гоца брколинда жареше и палеше со својата дрскост по куртонските телевизии. Ваков апла asskissing неам видено уште од времето кога куртонскиот бекстејџ на шител го прогласуеше најголемото педериште илче гебелс за најпосакуван ерген у фајром.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Можеби мислела на деливи со 2
или троцифрени, оние што се делливи со 3
абе се е тоа тамо идиоти собрани на куп, ама ете дојде живот и за нив, си отворија телевизија
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Водителкава на фотките на инста не ми личи на она што го гледам вака на тв. Ај петте кила шминка настрана, али којзнае што алатки и фотошопи си прават на тие сликите, тоталка непрепознатлива ми е.
Kako i e imeto? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom