1TV.mk (национална и интернет телевизија)

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Не знам зошто се обидуваш да ги направиш двеве работи еднакви? Слободно на секој што губи луѓе рано кажи му „исто ти се фаќа, кога тогаш сите ќе умреме“.
Одлично резонирање.
Нејсе,
Како тоа Сузана го експлоатира, можеш да посочиш?
Чукни се малку и размисли дека постои голема можност Сузана длабоко да верува во себе си дека ја има сфатено поентата на животот и цврсто е убедена дека нејзините совети ќе им помогнат на други затоа што ги пробала на себе.
Не ти кажувам, заради болдот.

Седни и убаво размисли шо испонапиша, па после сам избриши си го постот пошо имаш таква опција.

Не знам од кај ти е таа желба да се р'чкаш со мене без потреба.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Не ти кажувам, заради болдот.

Седни и убаво размисли шо испонапиша, па после сам избриши си го постот пошо имаш таква опција.

Не знам од кај ти е таа желба да се р'чкаш со мене без потреба.
Ова ти е "Touche" на твој начин искажано.
Разбирам.
„Сузана ме фати на емоција и сега ќе и ја купам книгата.“
- си размисли и си рече никој, никогаш
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Оваа телевизија е доказ дека комунизмот е супериорен.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Дунавка Трифуновска во 1тв. Пола разговор Оскар кучето што и е пред зграда и за Владо Јаневски дали ќе ја запроси. Оваа Дунавка сиротата уфилмана нешто одма му се пушти на Зоки дека ја ХЕЈТАЛ.

Meне не ми се верува дека оваа е во врска со Владо Јаневски.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
У комбинација со СерГеј, богами, Анон има да се просветлиш и духовно и физички.
Уште онаа шо толкуваше соништа и Саше "фактор икс", шо викаше Мајка БогородиЧКА, да ги вметнат у програма и the sky is the limit.
Screenshot_20181121-083203_Instagram.jpg
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ме теши тоа што имаат добиено некој грант па кад тад што би рекле ќе се потроши и ќе се затвори телевизијава.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.516
Ме теши тоа што имаат добиено некој грант па кад тад што би рекле ќе се потроши и ќе се затвори телевизијава.
Па најверојатно ќе се затвори кога ќе почне да доаѓа крајот и со оваа влада сегашна кога ќе се спрема доаѓање на друга на власт.

Како што беше и со Нова тв, му најдоја на Кочан прљави работи во Трансмет, па судење.. И ја замрзнаа сметката на Тв Нова Пробуваа да опстои некако телевизијата, не успеа да опстои и чича мича готова прича.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
овие сет отпад од останатите телевизии го собираат
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Малку ќе се почека додека се затвори телевизијава.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Не знам кој е побетер Фаци, Дунавка или овој нашминканиот дечко!
Како нетаман да се сите. Кога ќе го споредам со нив Сергеј дури почнува да ми се допаѓа.
 
K

kicodarker

Гостин
Сеуште не е целосно. Буквално телевизијава стана како клуб на деца што им терале сеир по интернет. Драган вучиќ боки 13 сузе,и куп допрва што ќе дојдат Фалат уште:

Утринска со бабава



Емисија за готвење со пензионерки со:



Термин за јади бурек

 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.229
Поени од реакции
45.345
Ме теши тоа што имаат добиено некој грант па кад тад што би рекле ќе се потроши и ќе се затвори телевизијава.
Ќе го бркаат Боки оние новинарски бардови како Ордановски и Чомо, кога ќе им ги удри парите, како што знае да си направи тоа полово-збунето дегенериче.
Телевизијава е концепирана како Сител у најбоље дани,пред да го направат инфо канал. Цел ден комуњарштина, курви и педери.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Дунавка дефинитивно има нешто што е дијагноза во психијатрија, не знам колку е во ред да и се смеам. И самото изразување, зборување ми изгледа ко болно, такво лигушење не е нормално.

Овој пак Фацата, јас искрено поантипатична фаца на тв немам видено, ќе има подобра улога ако го ставиш по ниви ко плашило, зашто е страшен ко појава.

А малиов е проблемот со се што се смета за секси кај маживе денес. Лигле, лош речник, врска си нема од тоа што прави на телевизијава од тоа што видов. Што видоа жениве во детево, жити мене.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom