1TV.mk (национална и интернет телевизија)

Член од
8 јуни 2014
Мислења
703
Поени од реакции
157
ovaa televizja treba po skratena postapka da se zatvori :) isreno dva pati imam poglednato na ovoj kanal I mi se gadi nemaat nekoja tv sema nekako mn kako da se vlezeni vo film kako koj znar kakov medium se a onoj sergej najgadno sustestvo e.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.852
Поени од реакции
7.541
Еве го Вучиќ возење во ЈСП црвениве двокатни автобуси.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
јас сум најстарата скопјанка што вози велосипед секој ден :O
водно-модно тоа не ме интересира :O
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Го чекам следното ниво на очај на телевизијава :)
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Квиз у автобус пошо малку е да си глуп у некое студио...
Btw, го прелистав на брзинка од линков и сконтав дека само у автобусов Абердин е главен град на Шкотска, за разлика од Единбург, кој реално е главен град на Шкотска, ама шо да очекуеш од ваков водител...
Генијална е емисијава...непотребно да загадуваш веќе загаден град со вожња на автобус, за некој да тресе глупости унутра.
Пу!
 
D

Deleted member 107909

Гостин
Телевизијата е ок во споредба со конкуренцијата, повозрасните Ордановски,Кабранов,Јовановски се ок али младава тајфа е тиња.
Еве го Вучиќ возење во ЈСП црвениве двокатни автобуси.
Старкава комотно може холивудска кариера во хорор блокбастери да направи.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Па Боки 13 е калибар на Маца дискреција и Тијана Ајфон.
Ни не треба да очекуваме којзнае што. Единствено Орданоски може и без тоа. Другите „новинари„ и водители, реално ни нема каде да работат ако не се таму.
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
Телевизијата е ок во споредба со конкуренцијата, повозрасните Ордановски,Кабранов,Јовановски се ок али младава тајфа е тиња.

Старкава комотно може холивудска кариера во хорор блокбастери да направи.
Прво прашање:"Страшната вештерка со која се плашат малите деца се вика....?" :pos:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.852
Поени од реакции
7.541
A да видите каква македонска серија ќе се емитува на телевизијава. Името на серијата мислам беше Празни моабети и според најавата што видов е доста нискобуџетна. Не ни знам кој се глумците само знам го видов оној Бојан Стојков што беше на бугарскиот Идол.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Се некако ми се чини дека силом прилике е „квизов“ во автобус оти објектот им е доволен за 2 студија, за вести и студио 1. Повеќе студија здравје :icon_lol:
Немаат камери, немаат студија... тоа е, ограничена телевизија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom