1TV.mk (национална и интернет телевизија)

Член од
27 декември 2008
Мислења
1.536
Поени од реакции
695
Јас колку што сум информиран не е веќе Велија и син му газда на Хедис. можеби и погрешно сум информиран.

А1 колку што имаме видено на видео е целосно растурено и останато скоро и да нема внатре ништо само како објект и внатре е ѓубришта полно.[DOUBLEPOST=1532890435][/DOUBLEPOST]
Гледам во Ааавму листата регистрирани тв канали пишува само БМЈ МЕДИА ГРУП не пишува конкретно името на газдата. Можеби Боки само се претставува како газда а некој друг финансира.
Тоа што го имаш видено е стара снимка ,Хедис маркетите повторно почнаа со работа погледни делат награди со купен чипс ,смоки и сл. побарај ги на фб https://www.facebook.com/Hedismarketi/
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Тоа што го имаш видено е стара снимка ,Хедис маркетите повторно почнаа со работа погледни делат награди со купен чипс ,смоки и сл. побарај ги на фб https://www.facebook.com/Hedismarketi/
Знам ама колку што јас имам слушнато не се газди веќе Хеди и Велија. Можно е и да не сум слушнал точна информација.

Гледам Хедис сега не е на Перо Наков кај што беше А1 освен ако не го смениле имево на улицава.
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.536
Поени од реакции
695
Знам ама колку што јас имам слушнато не се газди веќе Хеди и Велија. Можно е и да не сум слушнал точна информација.

Гледам Хедис сега не е на Перо Наков кај што беше А1 освен ако не го смениле имево на улицава.
Не е сменаета адресата на улицата ,но Велија со Хедис маркети повторно се наоѓа во просториите на А1 телевизија како и сите негови смоки :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.842
Поени од реакции
7.616
Ја има ли оваа телевизија на Телекабел и на кој канал е?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Јас не знам што толку се попалија по детево, ама ич не е смешен, а рака на срце, ни С нема од секси, ко несозреано детенце е. Вратете го од кај што излезе, аман, доста форсираат дечиња ко секси мажи. (n)

Некни овој Сергеј имаше мал лабрадор во раце дур критикуваше, тоа месец дали имаше кученцето, се прозева, едвај мрда, цивка на моменти, а овој будалава мафта со тоа штиклите и му дава на кучево оно да кажело кај да вртат. Сум се пресмеала. :pos:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.644
Поени од реакции
38.835
Јас не знам што толку се попалија по детево, ама ич не е смешен, а рака на срце, ни С нема од секси, ко несозреано детенце е. Вратете го од кај што излезе, аман, доста форсираат дечиња ко секси мажи. (n)

Некни овој Сергеј имаше мал лабрадор во раце дур критикуваше, тоа месец дали имаше кученцето, се прозева, едвај мрда, цивка на моменти, а овој будалава мафта со тоа штиклите и му дава на кучево оно да кажело кај да вртат. Сум се пресмеала. :pos:
Moze videoto da go postiras ako go ima na jutub?
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.626
Поени од реакции
81.470
Не се нормални во телевизијава, тераат агенда ЗА референдумот, и не убедуваат дека договорот со Грција е добар, за да одма потоа го пуштаат Црно Семе со Дарко Дамевски и Ристо Шишков...:toe:


Пропагандава што ја тераат им е... :popce:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
:)

немам телекабел

Само не знам зошто уште ми е на follow оваа тема
Извини, сега сфатив дека ја продужи шемата од пред некој месец :D
 
Ф

Флеш

Гостин
Јас не знам што толку се попалија по детево, ама ич не е смешен, а рака на срце, ни С нема од секси, ко несозреано детенце е. Вратете го од кај што излезе, аман, доста форсираат дечиња ко секси мажи. (n)

Некни овој Сергеј имаше мал лабрадор во раце дур критикуваше, тоа месец дали имаше кученцето, се прозева, едвај мрда, цивка на моменти, а овој будалава мафта со тоа штиклите и му дава на кучево оно да кажело кај да вртат. Сум се пресмеала. :pos:
Анима Дунди ! Ги нема ..... Го утепаа кучето.Не можат да го чепнат Сергеј,зошо е јавна личност.Да беше некој друг,на линч по социјалниве мрежи.Дволичност.Кучево го умреа,од мафтање во емисија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom