#155 тема екологија/загадување -> ГЛАСАЊЕ

Најдобра фотка има


  • Вкупно гласачи
    40
  • Гласањето е завршено на .
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
@bijons

Не толку што сме пријатели, туку ради активизмот, дава придонес во подигањето на свеста за контаминацијата на Штип, што само по себе објаснува многу..
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Што е работаваа, гласав за Шутрак, Калимеро и Бијонс, а кога стиснав ГЛАСАЈ излезе гласот на БенДовер?????:toe:
Никаде не е напишано дека може забтројца да се гласа, нешто се смешало ради тоа можда
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Сеа демек на оооо душшааааа ќе му дадам и јас еден сакаш да паднеме?
е нема!!!! :)
Ја го викам... оооо дуууушичка... ко мало детенце појако ми е..... или... аха сега ко тетките почнавме а.....

Инаку пикавци толку заслужуваат... само ми е битно 1 барем... да не сум до толку несватен ко.... Анон!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Ќе мрзнеш на -10 со инфицирано око за да го сликаш протестот против најголемиот загадувач во Скопје, ќе ја објавиш најсподелуваната фотографија од настанот во натпревар и на крај ќе победи фотка која нема врска со екологија и загадување :nesumjas: Пак си гласав сам за себе! :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Ќе мрзнеш на -10 со инфицирано око за да го сликаш протестот против најголемиот загадувач во Скопје, ќе ја објавиш најсподелуваната фотографија од настанот во натпревар и на крај ќе победи фотка која нема врска со екологија и загадување :nesumjas: Пак си гласав сам за себе! :D
Љубоморен!
шала на страна, јас не препознав и не знаев штп е фотката.Башка знаеш дека тука сме поише експерти од тие што ти ја споделувале:P
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Љубоморен!
шала на страна, јас не препознав и не знаев штп е фотката.Башка знаеш дека тука сме поише експерти од тие што ти ја споделувале:P
Да бе, ама затоа препознавте дека вреќи со песок до пристаниште се поврзани со загадување :D

Се заебавам нормално, олабавете :D Јасно ми е дека никад нема да победам и дека има подобри од мене :D

Кого го интересира, тука е целата галерија: https://kajgana.com/protest-i-blokada-pred-cementarnica
 

Kajgana Shop

На врв Bottom