#154 тема светлина/сенки -> ГЛАСАЊЕ

оваа фотка ја сакам во финале


  • Вкупно гласачи
    49
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Немој да ми кажеш дека после толку кенкање да се гласа за поише од еден, сега кога можеш гласаш за еден? :eek:
... па не спомна дека тоа Е мој предлог, нели, за да се гласа за тројца, секогаш некој ми го зема „пехарот “ пред нос! :confused:
гласањето рече дека е до понеделник нели? сега е петок, тогаш да ме караш ако не гласам по новите правила, никаде не пишува дека мора да гласам за тројца наеднаш :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
... па не спомна дека тоа Е мој предлог, нели, за да се гласа за тројца, секогаш некој ми го зема „пехарот “ пред нос! :confused:
гласањето рече дека е до понеделник нели? сега е петок, тогаш да ме караш ако не гласам по новите правила, никаде не пишува дека мора да гласам за тројца наеднаш :D
Засекогаш незадоволна бе! Ај види таму дали не е спомнато а а а????
те следам...да гласаш!!!
Автоматски споено мислење:

едноставан ама убава :)


Автоматски споено мислење:

Дечки абе еден куп слики има!!!!! Браво!!!! Ама 24 фотографии за гласање???? Овој пат мислам дека одговара моделот што @bijons го предложува:да гласаме за тројца па после од финалистите да одбериме.
Дали сте за?
 
Последно уредено:
S

staycalm

Гостин
Аман луѓе шо напраивте? :D Криво ми беше шо не се пријавив и јас, имам доста слики со сенки, ама кога гледам колку се пријавиле.... :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
@BenDover
@kalimero456
@Don Huan
Карајте си се по пораки и не ми го реметите форумов ќе ве молам :)

ако мислите дека има некаква неправда, покажет ми кадеи ќе збориме за последици

сега НАЗАД НА ГЛАСАЊЕ!!!
 

Don Huan

Alter Ego
Член од
12 јануари 2020
Мислења
256
Поени од реакции
333
А мора за тројца да се гласа обавезно?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Засекогаш незадоволна бе! Ај види таму дали не е спомнато а а а????
те следам...да гласаш!!!
...не го видов тоа ма, извини де ... еве влегов да гласам, ама ете не можам сега :(
изгледа гласањето со чекање од првиот глас до вториот глас важи колку важи самиот пост/коментар додека може да се измени... ако нешто може да измениш ќе гласам уште тие два !:toe:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Ццц никој не ме гласал не ми се верува.
Ај да ве видам вас така рандом кога ќе купите пица да ви се направи таква сенка од факинг кечап замотан у ќеса да личи толку совршено на човечко лице...
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Ццц никој не ме гласал не ми се верува.
Ај да ве видам вас така рандом кога ќе купите пица да ви се направи таква сенка од факинг кечап замотан у ќеса да личи толку совршено на човечко лице...
Тоа е цената што ја плаќаш за својата авангардност и визионерска мисла, на простори каде нивото на твојата перцепција ретко кој може да го достигне.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Ццц никој не ме гласал не ми се верува.
Ај да ве видам вас така рандом кога ќе купите пица да ви се направи таква сенка од факинг кечап замотан у ќеса да личи толку совршено на човечко лице...
Мене ми сметаше слабиот контраст на фотографијата. Инаку композицијата е топ!
еве во случај да победам, ти даваш наредна тема
 

Kajgana Shop

На врв Bottom