#153 Tема -> јавен превоз -> ГЛАСАЊЕ

“Браво топ си кисче” за


  • Вкупно гласачи
    49
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
дечки, натпревариве се чиста заебанција! Ќе ве замолам во иднина без напаѓања, навреди, прифатете кога некој ви кажува нешто за фотката, проверете прво дали критиката ви е во ред или врска нема. Ама не ми се заканувајте по пораки. Ако не ви се игра тука имате други подфоруми. Сега назад на гласање
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
536
Поени од реакции
1.720
А дали може да биде пократок период на гласање - ова не е референдум та цела недела...?!? Мало е досадно. :rolleyes:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.965
дечки, натпревариве се чиста заебанција! Ќе ве замолам во иднина без напаѓања, навреди, прифатете кога некој ви кажува нешто за фотката, проверете прво дали критиката ви е во ред или врска нема. Ама не ми се заканувајте по пораки. Ако не ви се игра тука имате други подфоруми. Сега назад на гласање
With great power comes great responsibility :D
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
Јас сакам да си кажам ( :LOL: ) дека сликите се преубави! Особено @TrendS и @Toto.toto (y) Првата нема толку рамнотежа ама ми раскажва приказна, како од филм излезена во некое малечко и топло место. Втората е поќе нешто шо ми се допаѓа, јавен превоз низ цела слика, во брзање, ама сепак многу јасна да можиш да видиш шо се случва внатре, и пак ќе речам, раскажва приказна.

Ама сепак, јас гласав за @коцка пошто кога ја видов сликата ми "прозборе". Ме фати дури и на носталгија, на емоции. За мене, тие се слики кои сакам најмногу да ги гледам и постојано да се навраќам на нив. Твојата слика е таква.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
ако сакате да забрзаме малку, и така и така победникот се знае, @Toto.toto отварај одма тема!!! нека има поише време за фоткање и пријавување. дај некоја со сенки за @shutrak да се пријави хе хе хе
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
ако сакате да забрзаме малку, и така и така победникот се знае, @Toto.toto отварај одма тема!!! нека има поише време за фоткање и пријавување. дај некоја со сенки за @shutrak да се пријави хе хе хе
Ајде убрзајте плиз, почнав пак да философирам на форумот.... миленици, сенки од миленици.... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom