1500€ за секс на јавно место

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Епа од сега па натаму ако сакате да ја изненадите женската со скап секс, нема да ја носити по хотели или станови туку дирек у парк. И после ќе и велиш: Е срце, срце се сеќаваш кога платив 90.000 ден, за една вечер со тебе а?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Имам куќа во планински село кој сака нека повели можи дури и во двор никој нема.Ова не е реклама за јас да заработам пари се е бесплатно:icon_lol:.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5
I

insaneivan

Гостин
ццц...
Ако сакаш секс земи си жена прави си со неа:toe:
Ќе немаш ни казни ни нишо....:kesa:
Тоа е тоа нема друго:pos2:
ПО МОЕ МИСЛЕЊЕ!
 
D

D-M

Гостин
Аko e 1500 за СЕКС на јавно место, тогаш за маструбирање (сам на себе си) би било 750 евра?? а дали има некој член таму за надрвување или возбуување на јавно место на пример процент од 1500, па полицаецо на лице место вади молив и тефтер и почнува (дур ти седиш збунет со паључката в рака)
“Значи господине имаме возбудување на јавно место со надрвување... то ви е 13% за возбуда и 34% за дрвење... “ и почнува да ти пресметува, множи дели вади....

ПС
Сега ми текна.. ако слабо му оди математика можи џандаро да се изнервира и да ти кажи “Слушај ај опни ми го па да ти пишам 1500 евра за секс на јавно место !“

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
е аман малер бе да неможи човек ни да се еби.

п.с:ко ја видов темата мислев дека има некоја кампања за да се онади на јавни места
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
Cigari da pusime ne smeeme...
Alkohol ne smeeme....
Da mocame ne smeeme...
Da se setame na Vodno ne smeeme...
Sega i da ebeme ne ni davaat... aman be.... tolku da ti bile iskompleksirani be da go ebam...

И што ако ги фатат на јавно место ќе им речат: Ај прекинете и вадете по 1500 евра? :pos:
Ne, tuku ke ti rece : daj da ti go ispusam inaku ke mi platis 1500 evra.

To e to, buljash koga ke ti dojde na vlast, toa samo znae da go napravi, da izmisluva zakoni i krivini kako da ti go ispusi. Im gi otkrija dupkite vo GTC, pa sega izmisluvaat poinventivni resenija.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5
Член од
21 август 2008
Мислења
140
Поени од реакции
11
Епа од сега па натаму ако сакате да ја изненадите женската со скап секс, нема да ја носити по хотели или станови туку дирек у парк. И после ќе и велиш: Е срце, срце се сеќаваш кога платив 90.000 ден, за една вечер со тебе а?
ova ti e dobro! :pos2::pos2::pos2:
nema sansi neso vakvo da projde, ne postoi takva sila sto ke gi izbrka mladite ds ne se seksaat na vodno.:uvo:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

Amnaesiac

Paranoid Android
Член од
9 декември 2008
Мислења
1.818
Поени од реакции
43
od edna strana vodat kampanja za treto dete od druga strana pak zabranuvaat eden od mnogute nacini da se napravi treto pa i cetvro dete

ako proektot "treto dete" e od sustinsko znacenje za idninata na makedonija, tie treba da gi iskoristat site potencijali i moznosti za zacnuvanje, a ne da ne limitiraat vo nasiot izbor kako da go napravime tretoto dete

kako i kade ke go pravam toa si e moja rabota, bitno e deka sum go napravil

dodusa jas sum daleku od treto dete, ama vaka ni prvoto ne mozam da go napravam
posto patam od klaustrofobija i vo zatvoreni prostori ednostavno imam erektilna disfunkcija ili narodski kazano ne mi se diga

a me interesira, toa ke pratam prasanje do parlamentot ili ke idam u vlada koga ke im bide otvoren den, dali jas so medicinska potvrda za erektilna disfunkcija zaradi dijagnosticirana klaustrofobija, bi mozel da bidam izzemen od toj zakon, oti vaka se osekjam diskriminiran

i uste edno prasanje, ve molam ako nekoj znae da mi preporaca nekoj dobar psihijatar za da si go resam ova egzistencijalno prasanje, pa da mozam i jas kako i ostanatite normalni lugje da si gi zadovoluvam svoite fizioloski potrebi na nejavni mesta (aj zimno vreme i ne e tolku problem, do naprolet vodam celibatski zivot, ama od prolet, pa steta e da ne se iskoristi prirodata za vakvi blagorodni celi)

ne sum ni metro-, ni hetero-, ni homo-, ni bi- tuku eko-seksualec
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Види како дојди времето да неможиш да ебиш у природа пу да ти се плукнам у државата они тиа шо треба не и средуат закони па за секс почнале ц ц ц
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Вај д фак 1500??
Добор бе сине заедно го биравме креветот, ти у грмушки ли да дупиш маме му ебем! -изјава на загрижен родител
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
И досега беше казниво секс на јавно место, и се казнуваше со највисоката казна за нарушување на јавен ред и мир.Сигуно правниците знаат.Не знам само дали е 250 или 500 евра. Сега казните се поригорозни веројатно, како што викате, ако донесат нов закон, но јас верувам само кога ке видам.Значи да го видам на писмено законот, или предлог зконот, па ке коментираме заедно.Вака некако глупаво ми е кудам нешто што не постои, како и данокот за немажени и неженети. Кога официјално барем ке биде најавено, тогаш жалби.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
И досега беше казниво секс на јавно место, и се казнуваше со највисоката казна за нарушување на јавен ред и мир.Сигуно правниците знаат.Не знам само дали е 250 или 500 евра. Сега казните се поригорозни веројатно, како што викате, ако донесат нов закон, но јас верувам само кога ке видам.Значи да го видам на писмено законот, или предлог зконот, па ке коментираме заедно.Вака некако глупаво ми е кудам нешто што не постои, како и данокот за немажени и неженети. Кога официјално барем ке биде најавено, тогаш жалби.
Нормално дека ќе се казнува секс на јавно место, ама секс на јавно место е дупење во преполн автобус, на улица полна со минувачи.... итн ( таканаречен егзибиционизам)....не е секс на јавно место ако некој таа работа ја работи надвор но изолирано и скриен од погледите на другите...
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
1500евра=15 месеци гладување, неплаќање сметки.....толку ли незнаат дека луѓе живеат со по 100евра плата???? или па сакале 150 да пишат па малце им се видело па додале една 0...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom