14.01 КАЈ ЛУ

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
двете не фати,а ние дојдовме веќе доообро фатени од еден роденден...коктелот не докрајчи:pos: нередната сабота доаѓаш?
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.659
Поени од реакции
21.684
е се арно убаво шо се дружите ама ова мене ми делува некако како затворен круг. Се знаете од поодамна и ќе се видите ќе се забавувате и супер. А ние новајлиите?
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
Sussaro напиша:
е се арно убаво шо се дружите ама ова мене ми делува некако како затворен круг. Се знаете од поодамна и ќе се видите ќе се забавувате и супер. А ние новајлиите?
:pos: :pos: :pos: не бре,пу пу
отворени сме за нови луѓе,и со нив ќе се забавуваме
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
mary_jane напиша:
двете не фати,а ние дојдовме веќе доообро фатени од еден роденден...коктелот не докрајчи:pos: нередната сабота доаѓаш?
Pa bi trebalo....ne znam ke vidam 50/50 se sansite...koj ke slusa pak mrcenje za kolumni :devil2: :P
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Sussaro напиша:
е се арно убаво шо се дружите ама ова мене ми делува некако како затворен круг. Се знаете од поодамна и ќе се видите ќе се забавувате и супер. А ние новајлиите?

нема врска, не сме запознале сите одеднаш, секогаш имало нов член што му било срам, така да не грижи, сите се добредојдени :) верувај
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Sussaro напиша:
е се арно убаво шо се дружите ама ова мене ми делува некако како затворен круг. Се знаете од поодамна и ќе се видите ќе се забавувате и супер. А ние новајлиите?
е затворен бе, не иди ако не ти чини, шо..

не ни требаат некои нови.. колку сме толку сме арни сме

се зезам, бе..
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Toreador напиша:
...koj ke slusa pak mrcenje za kolumni :devil2: :P
Некои луѓе не заслужуваат да станат популарни, бидејќи не знаат да се справат со популарноста :pos: :wink:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
Sussaro напиша:
е се арно убаво шо се дружите ама ова мене ми делува некако како затворен круг. Се знаете од поодамна и ќе се видите ќе се забавувате и супер. А ние новајлиите?

dojdi.......na 21....pa ke vidis kako se druzeme so "novi".......:je: :je: :je: :je:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
a vazelin da zemam, ili imate?:)
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Гижо напиша:
нема врска, не сме запознале сите одеднаш, секогаш имало нов член што му било срам, така да не грижи, сите се добредојдени :) верувај

Da....jas sum ziv primer....:)) :wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom