100% лечење хемороиди

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.065
имате проблеми со хемороиди?!
Ништо страшно- појдете во најблиската бавча каде растат крставици и правете како што покажува човеков на видеово и незаборавајте Употребените крставици оставете ги и понатаму да си растат-

ПС
размислете убаво од кого и каде купувате крставички за дома:sick::pos:

 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.635
Поени од реакции
13.744
102 % лечење на хемороиди кај жените.(јас така го разбирам видеово)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.748
Поени од реакции
73.611
А за тие што сакаат да добијат хемороиди - Посетето го Кајгана форумот неколку пати дневно како мене и дефинитивно добивате хеморид! (y)
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.065
102 % лечење на хемороиди кај жените.(јас така го разбирам видеово)
и не само кај жените Анчо:pos:
др.Попов советува лечење со корнишони и тоа големи колку палецот, понатаму кажува врвот од краставицата се одгризува , па се става во задниот проход , но никако не се откинува од стеблото .
Така се чучи со корнишон у гз едно 5 минути:ROFLMAO:, се вади и се остава крставицата за да си ја обере некој :sick:
 

Justin Sidher

Bad Boy
Член од
15 јуни 2016
Мислења
80
Поени од реакции
25
Калуѓерката и на краставицата ставала кондом.
 
На врв Bottom