„Општеството“на кајгана форумчево

Fasty

Артист
Член од
1 август 2011
Мислења
182
Поени од реакции
47
Здраво повторно овде е фасти на најчитаниот форум во Македонија :) .
ФАСТИ ПРВИЧНО НАПРАВИ ПРОФИЛ ОВДЕ ЗА ДА НАЈДЕ ПРЕРАСКАЖАНИ ЛЕКТИРИ ЗА ВТОРА ГОДИНА па ај да помагате!! ..(за оние кој тврдеа нешто друго)..него ај да се префрлиме на „онлине опшеството“ Пријателчиња,дали е до времето незнам.Редно е „филозофот“ ..да ги критикува „физилофите“.
Луѓе што поѓаволите?!Ве гледам отварате некој теми : Зашто русите прдат повеќе од американците... на овие ова им сметало се политика ебаго.Не викам дека не е убаво сето тоа можда и фактот што за некој 2-3 можда и една година истекува тој некој си рок за да го вратат грците и бугарите земјиштето можда тоа влијае врз вас ама лето е бе луѓе. Убаво си рекла гавазова ! танги врели и коктели скапи парфеми еј лето гори светот горат поднеби ..хахах и така натаму..разбираш..наместо за тоа кој каде оди на одмор кој се плановите за промена на охридското крајбрежје они ми зборат за руси..ЗНАЕТЕ ВИКАМЕ -КОЈ ТАШАК СМЕ НИЕ ЗА РУСИТЕ ЦЕЛА ДРЖАВА НАША ЗА НИВ Е ЕДНА НАСЕЛБА.Големината не е во границите туку е во срцето и историјата..они баш се засегнати за овие мистични простори кај што во шутка и на кале ИМАШ БРАТЕ СВАДБИ НА ПЕРАЛНИ ОРГАНЗИРАНИ..секоја вечер ќецање на сред улица дупење ненормално ич не им чуе што немаат пари пак си поминуваат лудо и одкачено секоја вечер !(да не сум македонец радо би да играм со нив)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
:sick: За еден сат си отворил 6 теми. Браво браво ! А темите шо си ги отворил ти се АБЕ ШО ! Па и шо те боли тебе ташакот кој какви теми отвора? Ако не ти чинат темите, слободно не читај.

П.с. Според тебе сите што пишуваме на форумот во лето мислиш дека не уживаме во летото?
Ако гледаме така во никое годишно време не треба да пишуваме на форум.
Пролет - време за излет,а ти на компјутер се занимаваш со нешто по интернет и по форуми.
Лето - време за одмори и капење, а ти пак на нет.
Пролет - супер време за планинарење (барем јас тогаш сакам најмногу да планинарам), а ти одново на нет кисниш.
Зима - место да одиш на скијање ти пред компјутер седиш.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
ај некој ( ако има таков ) шо ја свати темава нека ми ја пообјасни ве молам.... работава НЕ МИ Е ЈАСНО !
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ај некој ( ако има таков ) шо ја свати темава нека ми ја пообјасни ве молам.... работава НЕ МИ Е ЈАСНО !
Мислам дека авторов сака да ни каже дека глупости пишуваме : D
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
И зошто не уживаме во летото :D

се прај како да знај дали ние уживаме или не :)
 
D

detence007

Гостин
Ти дан знајш дали ние уживаме во летот..:ROFLMAO:
хаха рекорд 6 теми за 1 сат:)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.635
Поени од реакции
13.073
Здраво повторно овде е фасти на најчитаниот форум во Македонија :) .
ФАСТИ ПРВИЧНО НАПРАВИ ПРОФИЛ ОВДЕ ЗА ДА НАЈДЕ ПРЕРАСКАЖАНИ ЛЕКТИРИ ЗА ВТОРА ГОДИНА па ај да помагате!! ..(за оние кој тврдеа нешто друго)..него ај да се префрлиме на „онлине опшеството“ Пријателчиња,дали е до времето незнам.Редно е „филозофот“ ..да ги критикува „физилофите“.
Луѓе што поѓаволите?!Ве гледам отварате некој теми : Зашто русите прдат повеќе од американците... на овие ова им сметало се политика ебаго.Не викам дека не е убаво сето тоа можда и фактот што за некој 2-3 можда и една година истекува тој некој си рок за да го вратат грците и бугарите земјиштето можда тоа влијае врз вас ама лето е бе луѓе. Убаво си рекла гавазова ! танги врели и коктели скапи парфеми еј лето гори светот горат поднеби ..хахах и така натаму..разбираш..наместо за тоа кој каде оди на одмор кој се плановите за промена на охридското крајбрежје они ми зборат за руси..ЗНАЕТЕ ВИКАМЕ -КОЈ ТАШАК СМЕ НИЕ ЗА РУСИТЕ ЦЕЛА ДРЖАВА НАША ЗА НИВ Е ЕДНА НАСЕЛБА.Големината не е во границите туку е во срцето и историјата..они баш се засегнати за овие мистични простори кај што во шутка и на кале ИМАШ БРАТЕ СВАДБИ НА ПЕРАЛНИ ОРГАНЗИРАНИ..секоја вечер ќецање на сред улица дупење ненормално ич не им чуе што немаат пари пак си поминуваат лудо и одкачено секоја вечер !(да не сум македонец радо би да играм со нив)
Филозоф кој бара прераскажани лектири за втора година.... a wise man indeed, I say.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Xak

Kajgana Shop

На врв Bottom