фан клуб vs фан клуб (договарања за мал фудбал)

Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.005
@vidooq Ти пак не помина добро со "повреди" ај да ги кажам и удари во телото :D Ај барем и овој пат крв немаше :icon_lol: Не ми доаѓаше на нога често, иначе.. :D

Иначе не бе,нешто си се збунил или си чул погрешно :D
Не знам дали е до стилот на игра, ама најчесто, највеќе јадам ќотек од сите, ненамерно највеќе. До пред некој ден имав вакво нешто на колено.

Чекај, чекај. Мислеше дека Шишко е Пеџа, наш Пеџа? :D
Дечкото така ми се претстави, можно е и ја да сум се утрипал и да сум помешал фаци.
Ми стана чудно, зашто дечкото изгледа премногу млад во поглед на постовите на Пеџа ваш.
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.184
Поени од реакции
1.112
Јас мислам дека е или тоа со грб дека си свртен и ја градиш топката или што ги праиш тие цик-цак движења :D Тоа не проаѓа така кај мене јас одма сечам :P
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Дајте ние Јунајтед да изиграме меѓу себе една деновиве а ??


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
Изиграјте и одма после против нас, истрошени и може ќе успееме нерешено да ви извадиме.

21-7:facepalm:
Кога слушнав оти не играш, намерно отстапив, да биде интересна, ама очигледно дури и кога ќе играш моите ќе немаат потреба од мене, оти екипата ти е ептен слаба. :D
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Изиграјте и одма после против нас, истрошени и може ќе успееме нерешено да ви извадиме.

21-7:facepalm:
21-7 , ептен дрва сте значи , исто како Ливерпул, ќе играме како сакате и ќе ви дадеме предност 5-0, да биде поинтересно :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
17 април 2014
Мислења
23
Поени од реакции
31
Пред се, секоја чест дечки подобри бевте. Ке бараме реванш само да се навежбаме :P @RickyLFC9 ти под хитно у теретана :) (се зезам)
Инаку има некоја снимка? Видов некој дечко снимаше (да се посмееме малце не е на одмет) :)
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
@Scirea @DeviAngel @Маршалот @Xfire @apidrone @JUVE_Ultras @_predator_ @Маци- @Vecchia Signora @Сладоледџија @Mondonico @SinisteR. @Mr.47 @Leo Bonnie @commandante @kikomcjuve @јас @Солунски Атентатор @Bianconero vero @^^GoRiLLaZ^^ @BornToBeBianconero @Tutor @G@rfielD

Кој од вас е у Скопје? Ајде да склопиме и ние еден тим :)

Мислев дека не имало малку у фан клуб, кога ве истагирав, 25 души :eek:

Тагирајте и други ако сум пропуштил некого.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.494
Поени од реакции
80.557
Nie Juventhasite mozeme samo sudii da bideme... hehe
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.494
Поени од реакции
80.557
Мондо, Гарфилд, ДевиАнгел, Предатор, Горилаз, БорнБјанконеро, Маршалот... тие мислам не се од Скопје... од кај ги знам овие податоци...?

Ехехеееее :cool:

А ако се собирате, може да дојдам да ве гледам... но нема да играм, дека моментално мојата кондицијата е на рамниште со кондицијата на Мирко Вучиниќ :icon_lol:
 
Последно уредено:

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.845
I am so in за тимот на бјанконери да им покажеме на ѓаволите како се игра! :D Моментално не сум у Скопје, али ќе ја следам темава :)
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.920
Поени од реакции
4.366
@Scirea @DeviAngel @Маршалот @Xfire @apidrone @JUVE_Ultras @_predator_ @Маци- @Vecchia Signora @Сладоледџија @Mondonico @SinisteR. @Mr.47 @Leo Bonnie @commandante @kikomcjuve @јас @Солунски Атентатор @Bianconero vero @^^GoRiLLaZ^^ @BornToBeBianconero @Tutor @G@rfielD

Кој од вас е у Скопје? Ајде да склопиме и ние еден тим :)

Мислев дека не имало малку у фан клуб, кога ве истагирав, 25 души :eek:

Тагирајте и други ако сум пропуштил некого.
Не функционира тагот, пробај со приватни пораки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom